Strona poświęcona jest firmom, instytucjom, zespołom, które chcą się pokazać i zareklamować.
poniedziałek Luty 26th 2018

Ciekawe strony

Treści własne

Archiwa

Opinie zleceniodawców

opinieTutaj znajdują się opinie zleceniodawców. Niektóre z nich zostały skopiowane z innego bloga, a reszta już w komentarzach.

 

 

 1. Bardzo pozytywna Pani. Profesjonalne podejście do sprawy. Teksty zawsze na czas. Dużo emocji :)) Polecam jak najbardziej!

 2. Pani Brygida cechuje się wysoką kulturą pracy, dostarczane przez nią teksty stoją na najwyższym poziomie. Jako doświadczony copywriter Pani Brygida wie, w jaki sposób napisać rzetelne i SEOfriendly artykuły, precle czy opisy stron. Zdecydowanie polecam usługi Pani Brygidy.

 3. Dlaczego zatrudniłem panią Brygidę po raz pierwszy?
  - dlatego że zaimponowała mi jej postawa na tle innych kilku copywriterów – była rzutka, biegła, ambitna i dla której moje zlecenie było najważniejsze.
  i tak się zaczęło – napisała dla mnie kilkaset tekstów – jestem z nich bardzo zadowolony – zarówno merytorycznie jak i z SEO.

  Dzisiaj jej warsztat jest coraz lepszy – pisze wszechstronnie, szybko i zawsze na czas. Jak się podejmie – to nie ma rzeczy niemożliwych – dlatego zdecydowanie POLECAM.

 4. Miałem przyjemność prosić Panią Brygidę o napisanie tekstów i odniosłam wrażenie, że obsługuje mnie moja przyjaciółka, którą znam wiele lat i dla której jestem najważniejszy…
  Teksty pisane są zwięźle, rzeczowo i konkretnie.
  Jak najbardziej polecam usługi Pani Brygidy :)

 5. ~Goja pisze:

  Na początku są wahania, niezdecydowanie przy wyborze odpowiedniej osoby/firmy do tego typu zadań jakimi zajmuje się Pani Brygida. Nasz „strzał” był jak najbardziej trafny, wybierając usługi Pani Brygidy, profesjonalne podejście do sprawy i klienta, widać pozytywne efekty jej pracy :)
  Jak najbardziej polecamy usługi Pani Brygidy :)

Komentuj