Strona poświęcona jest firmom, instytucjom, zespołom, które chcą się pokazać i zareklamować.
poniedziałek Luty 26th 2018

Ciekawe strony

Treści własne

Archiwa

Pensjonat Malwa w Świeradowie Zdrój – magiczne miejsce i niesamowity klimat…

SANYO DIGITAL CAMERACzy 3 dni w górach mogą sprawić, że świat nabierze zupełnie nowego znaczenia? Oczywiście, że tak! Doskonale wiem o czym mówię. Tym razem powędrowałam do Świeradowa Zdrój- miasta położonego w południowo-zachodniej części województwa dolnośląskiego w Górach Izerskich. Zatrzymałam się w Pensjonacie Malwa gdzie zaaklimatyzowałam się natychmiast. Właściciele pensjonatu to bardzo mili ludzie, którzy doskonale wiedzą jak zadowolić swoich klientów. To co mnie bardzo zaskoczyło dotyczyło lokalizacji. Pensjonat znajduje się bowiem w ścisłym centrum, a do Parku Zdrojowego mamy zaledwie 5 minut spacerkiem. Ważne jest również podkreślenie, że niedaleko MALWY znajduje się Ośrodek Ski & Sun z koleją gondolową o długości 2172 m. i trasą narciarską o długości 2500 m. Wrażenia, które nam towarzyszą w trakcie przejażdżki są nie do opisania. Sunęłam koleją w piękną, słoneczną pogodę, ale obiecałam sobie, że wrócę tam zimą, aby doświadczyć zupełnie innych i jednocześnie nowych emocji. 

SANYO DIGITAL CAMERASkupiając się na samym Pensjonacie muszę powiedzieć, że ogrom zielonych terenów był dla mnie zjawiskowy i magiczny. MALWA to miejsce gdzie możemy wypocząć i nabrać pozytywnej energii do dalszych działań. Klimat, który tam panuje jest niesamowity. Wszyscy są bardzo mili, posiłki odbywają się w przyjemnej atmosferze, mamy możliwość wypoczywania na drewnianych solidnych ławeczkach, a jeśli pragniemy doświadczyć odrobiny samotności możemy skryć się za drzewami i pięknymi kwiatami rozkoszując się szumem strumyka i relaksując się w ciepłych promieniach słońca. Pokoje…ach, pięknie, czysto, przyjemnie…jak dla mnie idealnie. Pensjonat działa na wysokim poziomie i każdy wczasowicz ma możliwość doświadczenia tego na własnej skórze. Ludzie, którzy tam przebywają są niesamowicie inspirujący.

SANYO DIGITAL CAMERACeny są przystępne i zawierają nocleg plus wyżywienie 2 razy dziennie ( śniadanie, obiadokolacja). Mamy również możliwość skorzystania z baru i sali kominkowej znajdującej się na parterze. To co jest godne polecenia to PAKIET KURACYJNY, który zawiera 15 zabiegów tygodniowo plus wizyta lekarska w odległości 150 m. od pensjonatu. Kolejnym interesującym pakietem, który serwuje nam MALWA jest ROWEROWE LATO gdzie mamy możliwość wykupienia 7 noclegów, bądź rowerowy weekend gdzie największą atrakcją jest kompleks tras rowerowych Singletrek – pierwsza w Europie sieć leśnych ścieżek zaprojektowanych specjalnie z myślą o jeździe na rowerze. Kolejną interesującą ofertą specjalną są POBYTY WYPOCZYNKOWE AKTYWNI 50+. Idealne rozwiązanie dla osób starszych, które pragną wypocząć i skorzystać z masażu częściowego i niesamowitych atrakcji, które znajdują się tuż obok MALWY.

SANYO DIGITAL CAMERATo co jest cudowne i odczułam to na własnej skórze to niesamowite relacje z właścicielami. Uważam, że było to coś nadzwyczajnego. Od razu pomyślałam sobie również o ofercie dotyczącej grup konferencyjnych i proszę…jest! Sala mieści max 30 osób, a wraz z nią mamy do wyboru najróżniejsze warianty takie jak: serwis kawowy, uroczysta kolacja, kolacja grillowa, pieczony prosiak, muzyka na żywo, bryczki/sanie, gabinet zabiegowy, basen, sauna, jacuzzi w odległości 150 m. od obiektu, kręgielnia w odległości 800 m. od obiektu, grota solna w odległości 200 m. od obiektu, wycieczki oraz inne usługi wg zamówienia. Idealną opcją dla tych, którzy pragną wrócić do Pensjonatu zimą są PAKIETY ŚWIĄTECZNO – SYLWESTROWE, które gwarantują niezapomniane wrażenia i moc atrakcji w noc sylwestrową. Jednocześnie rezerwacja świąt wraz z Sylwestrem gwarantuje jeden nocleg gratis. Jak widać MALWA nie próżnuje i wciąż się rozwija. Warto podkreślić, że MALWA kieruje swoją ofertę w stronę osób starszych i kuracjuszy pragnących wypocząć w ciszy i spokoju. Doświadczenie właścicieli i ich wielkie zaangażowanie powoduje, że wciąż chcemy tam wracać. Pyszne posiłki, magiczna atmosfera, piękne i malownicze tereny sprawiają, że wciąż czujemy ciepło, które nas otaczało jeszcze długo po powrocie do własnych domów.

 

Komentuj